Ligthelm & Dekker Notarissen bestaat uit een professioneel team van medewerkers, die nauw betrokken zijn bij het vak en bij onze cliënten. Iedereen heeft zijn of haar eigen vakgebied, waardoor u altijd wordt geholpen door een medewerker die alles weet van uw zaak. U kunt er op rekenen dat u, waar u ook voor komt, alle persoonlijke aandacht krijgt. Wij zijn er namelijk voor u!

mr. Martine Dekker
Notaris

vakgebied: algemene notariële praktijk, met als aandachtsgebied: ondernemingsrecht

e-mail:  m.a.dekker@l-d-notarissen.nl

mr. Maarten Dekker
Adviseur

vakgebied: algemene notariële praktijk, met als aandachtsgebied: ondernemingsrecht

e-mail: m.dekker@l-d-notarissen.nl

mr. Marleen Beumer
Kandidaat-notaris

vakgebied: algemene notariële praktijk, met als aandachtsgebied: onroerend goed en personen- en familierecht

e-mail: m.beumer@l-d-notarissen.nl

Leo Delwel
Notarisklerk

vakgebied: onroerend goed

e-mail: l.delwel@l-d-notarissen.nl

Sabra Compeer
Notarisklerk

vakgebied: onroerend goed

e-mail: s.compeer@l-d-notarissen.nl

Martine ’t Hart
Jurist

vakgebied: personen- en familierecht

e-mail: m.thart@l-d-notarissen.nl

Bart Moolenaar
Medewerker

vakgebied: boekhouding

e-mail: a.g.moolenaar@l-d-notarissen.nl

Robert Mook
Medewerker

vakgebied : vermogensbeheer

e-mail : r.j.mook@l-d-notarissen.nl

Sabine Lechle
Medewerker

vakgebied : onroerend goed

e-mail : s.lechle@l-d-notarissen.nl

Eliena Rodenhuis
Medewerker

vakgebied : ondernemingsrecht

e-mail : e.rodenhuis@l-d-notarissen.nl